Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

VDW RayPex 6

Skontaktuj się z nami
Endometr RayPex 6
 
Raypex 6 - ultarnowoczesny endometr z kolorowym ekranem dotykowym i widokiem 3D.
Badania potwierdzają że najdokładniejszą metodą pozwalającą określić długość kanału korzeniowego jest metoda elektryczna. Najnowsze technologie wykorzystane w endometrze firmy VDW zapewniają uzyskanie precyzyjnych wyników pomiarów oraz wyjątkową wygodę użytkowania.
Raypex® 6 jest następcą cieszącego się dużą popularnością i zaufaniem lekarzy modelu Raypex 5.
Wyjątkowy kolorowy ekran dotykowy, podobny do stosowanych w tzw. smartfonach, pozwala na wygodną obsługę urządzenia. Prezentacja położenia i ruchu pilnika w całym kanale korzeniowym oraz dodatkowe powiększenie okolicy okołowierzchołkowej (Apical Zoom), zrealizowane w optyce 3D, zapewniają doskonałą wizualizację w trakcie pomiaru.
Dodatkowo lekarz może skorzystać z sygnałów akustycznych modulowanych w zależności od położenia pilnika.
Dokładność wskazań endometru, w każdych warunkach, uzyskiwana jest dzięki wykorzystaniu technologii pomiaru wielu częstotliwości (multi-frequency).
Raypex® 6 wyróżnia się eleganckim wykonaniem całego urządzenia, składana niewielka obudowa pozwala na schowanie urządzenia w dowolnym miejscu, tak aby zawsze było „po ręką”.
Przyjazny system obsługi endometru dzięki wizualnym wskazówkom prowadzi lekarza krok po kroku, od uruchomienia aż do wykonania pomiaru, pozwala również na skontrolowanie poprawności działania samego urządzenia oraz kabli pomiarowych.
Raypex® 6 posiada również możliwość indywidualnej konfiguracji urządzenia:
  • Wybór pomiędzy 2 dźwiękami i 2 kolorami tła (czarnym i białym)
  • Wygodna regulacja jasności ekranu i głośności dźwięków
Łatwe ustawienie opcjonalnej linii wierzchołkowej (Dr Choice)
 
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. 
Skontaktuj się z nami X