Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Planmeca ProX

Skontaktuj się z nami

Z dumą prezentujemy Planmeca ProX™, nowy punktowy aparat rentgenowski w naszej ofercie produktów do obrazowania. Ten zaawansowany aparat zapewnia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie oraz wysoką jakość i rozdzielczość obrazowania. Planmeca ProX został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu obrazowania wewnątrzustnego.
 
Wewnątrzustny aparat rentgenowski najwyższej klasy
• Optymalne obrazy dla wszystkich potrzeb diagnostycznych: zmienne kV i mA
• Genialnie prosta obsługa: zaprogramowane szybkie ustawienia, praktyczne wzornictwo
• Kompatybilny z urządzeniami cyfrowymi
• Zintegrowany z radiografią Planmeca ProSensor® HD
• Płynna praca dzięki oprogramowaniu Planmeca Romexis®
• Różne opcje instalacji
 
Elastyczne obrazowanie
Planmeca ProX™ jest przystosowany do techniki obrazowania zarówno z długim, jak i z krótkim tubusem. Dla celów maksymalnej higieny promieniowania można użyć dodatkowego prostokątnego kolimatora w przypadku długiego tubusa. Planmeca ProX ma wyważone ramię, które zapewnia płynne, dokładne ruchy, powodujące precyzyjne i łatwe ustawienie głowicy rentgenowskiej. Różne opcje instalacji oznaczają, że aparat spełnia szeroki zakres wymagań i idealnie pasuje do wielu różnych układów przestrzennych.
 
Szybkie ustawienia parametrów obrazowania
Planmeca ProX ma zaprogramowane szybkie ustawienia umożliwiające dobór odpowiednich wartości ekspozycji. Parametry obrazowania są automatycznie wczytywane według wybranego obszaru ekspozycji i celu diagnostycznego. Wartości można w razie potrzeby regulować manualnie. Wystarczy wybrać receptor obrazu, aby automatycznie dostosować zaprogramowane ustawienia do filmu, płytek obrazowych czy cyfrowych czujników, co pozwala na szybkie przejście do nowych technologii obrazowania bez konieczności przeprogramowania.
Szybsze badanie RTG dzięki radiografii cyfrowej
Przyjazne dla użytkownika obrazowanie wewnątrzustne to efekt połączenia aparatu Planmeca ProX z systemem radiografii cyfrowej Planmeca ProSensor. Obraz pojawia się na ekranie w kilka sekund po ekspozycji, skracając znacznie czas badania RTG w porównaniu z konwencjonalnymi sposobami (film albo płytka obrazowa).
 

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z:
Maritz Zwiep - tel. 607-777-128 ; mauritz.zwiep[at]koldental.com.pl
Piotr Tołwiński - tel. 607-777-129 ; piotr.tolwinski[at]koldental.com.pl

 

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. 
Skontaktuj się z nami X