Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Planmeca ProMax 3Ds

Skontaktuj się z nami

Planmeca ProMax® 3D s pozwala na uzyskanie kompletnych i niezwykle szczegółowych informacji na temat anatomii pacjenta. Prezentowany unit 3D, to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy zamierzają wkroczyć do świata obrazowania CBCT.
Wielkości obrazu
Ø50 x 80 mm
Ø50 x 50 mm
Ø80 x 50 mm
2x Ø80 x 50 mm
2x Ø50 x 80 mm
2x Ø50 x 50 mm
3x Ø80 x 50 mm
3x Ø50 x 80 mm
3x Ø50 x 50 mm
Obraz połączony 150 x 100 x 50 mm
Niezrównany komfort użytkowania
Planmeca ProMax 3D s został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o użyteczności oraz komforcie pacjentów. Płynne pozycjonowanie i obrazowanie sprawiają, że korzystanie z prezentowanego urządzenia jest tak samo wydajne, jak przyjemnie.
 
Innowacyjna korekcja ruchu pacjenta
Przełomowy algorytm Planmeca CALM™ koryguje artefakty obrazów CBCT powstałe w wyniku poruszenia się pacjenta. Można go zastosować zarówno przed, jak i po wykonaniu obrazowania, a do tego jest opcjonalnie dostępny dla wszystkich oferowanych przez nas unitów obrazowania 3D.
 
Szczegółowe obrazowanie 3D
Oferowany przez nas tryb obrazowania endodontycznego został zaprojektowany specjalnie z myślą o badaniach endodontycznych. Umożliwia on wykonywanie obrazów 3D uwzględniających nawet najdrobniejsze szczegóły. Dodatkowo, woksele o wielkości 75 μm gwarantują przy tym bardzo wysoką rozdzielczość obrazu.
 
Wysoka jakość przy niskiej dawce
Planmeca Ultra Low Dose™ jest oferowanym przez nas protokołem obrazowania służącym do wykonywania zdjęć 3D przy jeszcze niższej dawce ekspozycji niż w przypadku wariantu 2D – bez statystycznego obniżenia jakości. Protokół ten może być wykorzystywany bez względu na wielkość wokseli oraz tryb obrazowania.
 
Szeroki wybór opcji obrazowania
Planmeca ProMax 3D s umożliwia swobodny dobór odpowiedniej rozdzielczości, wielkości woksela oraz wartości ekspozycji dostosowanych do Twoich aktualnych potrzeb. Urządzenie wykonuje obrazowanie 2D i 3D, a także obsługuje wiele innych opcji obrazowania.
 
Zaawansowana technologia SCARA
Wszystkie oferowane przez nas unity do obrazowania wykorzystują opatentowane ramię SCARA, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych i pozbawionych ograniczeń mechanicznych ruchów, dzięki czemu możliwe jest uzyskiwanie bezbłędnych i wyraźnych obrazów klinicznych.
 
Zdjęcia twarzy Planmeca ProFace®
ProFace@ to wyjątkowa opcja wykonywania zdjęć 3D twarzy dostępna we wszystkich oferowanych przez nas unitach CBCT. Wbudowany aparat umożliwia wykonywanie realistycznych zdjęć 3D twarzy oraz obrazów CBCT podczas jednej sesji. Dodatkowo, możliwe jest również wykonanie osobnego zdjęcia 3D twarzy bez narażania swojego pacjenta na jakąkolwiek dawkę promieniowania. Uzyskane wyniki można wykorzystać, na przykład, podczas planowania przedoperacyjnego lub wizyt kontrolnych.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z:
Maritz Zwiep - tel. 607-777-128 ; mauritz.zwiep[at]koldental.com.pl
Piotr Tołwiński - tel. 607-777-129 ; piotr.tolwinski[at]koldental.com.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. 
Skontaktuj się z nami X