Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Planmeca ProMax 2D

Skontaktuj się z nami
Planmeca ProMax® 2D, to kompletne unity wykorzystywane do obrazowania szczękowo-twarzowego. Zarówno ich konstrukcja, jak i ogólna zasada działania zostały oparte na najnowszych badaniach naukowych oraz innowacjach w dziedzinie technologii. Urządzenia te są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających zastosowań z zakresu współczesnej radiologii stomatologicznej.
 
Otwarte pozycjonowanie pacjenta
Otwarta konstrukcja Planmeca ProMax zapewnia niczym nieograniczoną widoczność, która jest nieocenioną pomocą podczas precyzyjnego pozycjonowania pacjentów. Pozycjonowanie wykonywane jest albo za pomocą funkcji autofokusa, albo ręcznie, z wykorzystaniem systemu potrójnej wiązki laserowej, precyzyjnie wskazującego prawidłowe punkty anatomiczne.
 
Przyjazny dla użytkownika panel kontrolny
Dzięki interfejsowi, który przeprowadza użytkownika przez kolejne etapy pracy, unity Planmeca ProMax 2D zawsze gwarantują płynną pracę podczas wykonywania obrazowania. Wstępnie zaprogramowane obszary i wartości ekspozycji przeznaczone dla różnych typów obrazów pozwalają zaoszczędzić cenny czas i skupić się na pacjencie.
 
Regulowana warstwa ogniskowa
Geometria obrazu opracowana w oparciu o badania naukowe dopasowuje kształt warstwy ogniskowej do anatomii pacjenta, pozwalając uzyskać bardzo wyraźne zdjęcia panoramiczne. Wystarczy wybrać właściwy kształt warstwy ogniskowej w graficznym interfejsie użytkownika zgodnie z rozmiarem i kształtem szczęki pacjenta.
 
Automatyczne dostosowywanie wartości ekspozycji
Oferowana przez nas unikalna cyfrowa funkcja Dynamicznej Kontroli Ekspozycji (DEC), automatycznie koryguje wartości ekspozycji indywidualnie dla każdego pacjenta w oparciu o strukturę anatomiczną i gęstość kości. DEC poprawia jakość zdjęć panoramicznych i cefalometrycznych, zapewniając lepszą jasność i kontrast.
 
Technologia ramienia SCARA
Dzięki opatentowanej technologii SCARA, nasze unity Planmeca ProMax są w stanie wykonać wszystkie wymagane schematy ruchu w celu przeprowadzenia rotacyjnego obrazowania szczękowo-twarzowego. Technologia SCARA (Selectively Compliant Articulated Robot Arm) gwarantuje prawidłową anatomicznie geometrię obrazu, dzięki której zawsze będziesz w stanie wykonywać wyraźne i pozbawione błędów zdjęcia.
Programy do obrazowania szczegółowego
Unity Planmeca ProMax 2D oferują najbogatszy wybór programów wykorzystywanych do obrazowania. Uzyskujesz dostęp do zróżnicowanych programów obrazowania panoramicznego, a także opcji obrazowania TMJ, zatok i tomograficznego. Unity te pracują również w trybie pediatrycznym umożliwiając obrazowanie przy niższych dawkach, zmniejszenie obszaru obrazowania, a także wartości samej ekspozycji.
 
Pełna rozbudowa z wersji 2D do 3D
Unity Planmeca ProMax® 2D zostały zaprojektowany z myślą o przyszłym rozszerzeniu ich funkcjonalności. Ich modułowa konstrukcja pozwala na łatwą zmianę metod obrazowania. Firma Planmeca zawsze dysponuje odpowiednim rozwiązaniem niezależnie od tego, czy planujemy rozbudowę urządzenia z wersji 2D do 3D, czy zamierzamy dodać ramię cefalometryczne.
 
 
Planmeca ProMax 2D SCARA 3 Planmeca ProMax 2D SCARA 2
Oferowany przez nas model trójmodułowy (SCARA3) spełnia wszystkie wymagania z zakresu obrazowania: panoramicznego, dokładnego obrazowania zewnątrzustnego zgryzowo-skrzydłowego, TMJ, obrazowania zatok i tomografii 2D.
 
✔ Obrazowanie panoramiczne
✔ Obrazowanie cefalometryczne, skanowanie
✔ Obrazowanie cefalometryczne, jeden strzał
✔ Dokładne obrazowanie zewnątrzustne zgryzowo-skrzydłowe
✔ Obrazowanie TMJ
✔ Obrazowanie zatok
✔ Obrazowanie tomograficzne
✔ Tryb pediatryczny
✔ Autofocus
✔ Rozszerzenie funkcji 3D
✔ Technologia robotyczna, model z ramieniem trójmodułowym (SCARA3)
Oferowany przez nas model dwumodułowy (SCARA2) oferuje podstawowe programy obrazowania panoramicznego, dokładnego obrazowania zewnątrzustnego zgryzowo-skrzydłowego, TMJ oraz obrazowania zatok.
 
 
✔ Obrazowanie panoramiczne
✔ Obrazowanie cefalometryczne, skanowanie
✔ Obrazowanie zewnątrzustne zgryzowo-skrzydłowe
✔ Obrazowanie TMJ
✔ Obrazowanie zatok
✔ Tryb pediatryczny
✔ Technologia robotyczna, model z ramieniem dwumodułowym (SCARA2)
 
 
 

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z:
Maritz Zwiep - tel. 607-777-128 ; mauritz.zwiep[at]koldental.com.pl
Piotr Tołwiński - tel. 607-777-129 ; piotr.tolwinski[at]koldental.com.pl

 

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. 
Skontaktuj się z nami X