Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Planmeca ProFace

Skontaktuj się z nami
Wbudowana opcja zdjęć twarzy dla urządzeń CBCT

Planmeca ProFace®, to unikalny sposób uzyskiwania realistycznych obrazów 3D twarzy oraz obrazów CBCT w trakcie jednego skanowania. Dodatkowo zdjęcie twarzy 3D może również zostać wykonane całkowicie oddzielnie bez narażania pacjenta na przyjęcie jakiejkolwiek dawki promieniowania. Ten zintegrowany system dostępny jest dla wszystkich unitów Planmeca 3D.

Skuteczne planowanie przedoperacyjne oraz wizyt kontrolnych Planmeca ProFace został zaprojektowany z myślą o różnych potrzebach diagnostycznych związanych z uzębieniem i okolicą szczękowo-twarzową. Jest to doskonałe narzędzie do planowania przedoperacyjnego oraz porównań pooperacyjnych.

Potężne narzędzia w postaci oprogramowania Oferowane przez nas oprogramowanie do obrazowania Planmeca Romexis® zapewnia wiele skutecznych narzędzi do dokonywania pomiarów, porównywania, dostosowywania i nakładania obrazów Planmeca ProFace.

Edukuj i motywuj swoich pacjentów Zdjęcia wykonane za pomocą Planmeca ProFace są doskonałą metodą angażowania i motywowania Twoich pacjentów. Dodatkowo, można je również przechowywać w oprogramowaniu Romexis, tworząc w ten sposób fotorealistyczną dokumentację poszczególnych przypadków.

Staranne planowanie przedoperacyjne Oprogramowanie Planmeca Romexis umożliwia dokładną analizę anatomii twarzy pacjenta. Ułatwia to wykonywanie precyzyjnych i szczegółowych operacji, a także poprawie estetykę efektu końcowego.

Bezpieczniejsza i szybsza chirurgia twarzy Ponieważ zarówno obraz CBCT, jak i zdjęcie 3D wykonywane są podczas jednej sesji obrazowania i są w pełni kompatybilne, otrzymujemy dzięki temu dwa obrazy pacjenta obejmujące te same parametry położenia pacjenta, wyrazu twarzy, pozycji mięśni, etc.

Wygodne eksportowanie i udostępnianie Zdjęcia Planmeca ProFace umożliwiają dzielenie się informacjami z kolegami. Można je również łatwo przesłać do dedykowanego oprogramowania ortodontycznego i symulacyjnego innych firm.


W razie dodatkowych pytań i wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu z:
Maritz Zwiep - tel. 607-777-128 ; mauritz.zwiep[at]koldental.com.pl
Piotr Tołwiński - tel. 607-777-129 ; piotr.tolwinski[at]koldental.com.pl

 

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.
Skontaktuj się z nami X