Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
30 LIS

KURARAY W Kol-Dental

Z dumą informujemy, iż od września 2017r. jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem  japońskiej marki KURARAY, istniejącej od 1926r.,  jakość produktów potwierdzają liczne międzynarodowe nagrody (The Dental Advisor, Reality ect). Produkty KURARAY zyskały uznanie stomatologów w ponad 90 krajach na świecie. Firma posiada w swojej ofercie produkty najwyższej klasy, które wprowadza na rynek po wieloletnich badaniach i testach.
 Produkty Kurary dzielimy na 4 sektory:
- systemy wiążące
- cementy kompozytowe
- kompozyty
- praimery.
Najbardziej popularne produkty w Polsce  to:  
  1. Legendarna już PANAVIA™ (w Polsce od 20 lat). PANAVIA™ to cement kompozytowy, cieszący się niesłabnącym uznaniem, w odpowiedzi na potrzeby stomatologów produkt był kilkukrotnie modyfikowany (zmieniała się min.  ilość buteleczek praimerów). Natomiast, najnowsza - PANAVIA™V5 (wprowadzona do sprzedaży w 2015 roku) jest najbardziej wszechstronna i także dostępna w Kol-Dental.
  2. System wiążący CLEARFIL™ SE Bond który uznawany jest za „Złoty standard w systemach wiążących” (w sprzedaży od 2000r.)
3.    CLEARFIL™ PROTECT BOND – jedyny na świcie antybakteryjny system wiążący (nie mylić z właściwościami antybakteryjnymi bondów)
4.    TEETHMATE™ DESENSITIZER – niezwykle skuteczny produkt do znoszenia nadwrażliwości zębów ( zawiera 100% hydroxyapatytu)
5.    CLEARFIL UNIVERSAL BOND QUICK – jedyny na rynku bond który zawiera Rapid Bond Technology
6.    CLEARFIL MAJESTY™ ES-2 – wysokiej klasy kompozyt do odbudowy estetycznej zębów
 
Stopniowo rozszerzamy ilość produktów Kuraray dostępnych w Kol-Dental, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.
W ubiegłym tygodniu, cały nasz zespól zapoznał się z niuansami  tych produktów. Wraz ze specjalistami z Kuraray odwiedziliśmy także trzy wyjątkowe gabinety, z którymi mamy przyjemność współpracować. Dziękujmy Klinikom:  Dolna-Dent, DP Med, FLORDENT.
Zachęcamy do zapoznania się z produktami marki KURARAY, wierzymy, iż spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających lekarzy.
www.estore.koldental.com.pl