Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
12 KWI

Implant Continuum Education Program

Drodzy Państwo,
w marcu tego roku, odbyła się pierwsza sesja wykładowa na Uniwersytecie w Nowym Jorku, w ramach Implant Continuum Education Program, organizowanym przez K
ol-Dental we współpracy z NYU
Wykłady prowadziły m.in. takie sławy jak: DMD,PhD Devorah Schwartz-Arad, DDS,MS Rodrigo Neiva, DDS,MSD,PhD Hom-Lay Wang, DMD Alessandro Agnini, DDS Andrea Agnini. 

Program podyplomowego kursu implantologicznego przeznaczony jest dla lekarzy posiadających doświadczenie kliniczne w zakresie chirurgii stomatologicznej, protetyki i periodontologii.
Jest to program obejmujący zaawansowane procedury leczenia implantoprotetycznego, skierowany do lekarzy chcących podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie.
Dwuletni Kurs Implantologiczny oparty jest na cyklu szkoleń oraz wykładów na Uniwersytecie w Nowym Jorku NYU, College of Dentistry, w The Zimmer Institute ( Szwajcaria ) oraz w Polsce.
Program edukacyjny jest prowadzony przez  najwyższej rangi klinicystów  i naukowców należących do grona wykładowców New York University.

Certyfikat końcowy ukończenia Programu Implant Continuum Education NYU jest rozpoznawalny i uznawany na całym świecie jako prestiżowy dowód, iż lekarz kończący to szkolenie posiada odpowiednio wysokie kwalifikacje zawodowe uprawniające do leczenia w zakresie zaawansowanych technik implantoprotetycznych.
Zapraszamy na kolejną sesję w dniach 17-21 września 2018r.
Szczegółowe informacje: 515 290 451, 22 514 62 36, implanty@koldental.com.pl