Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

NSK Endo-Mate TC2

Skontaktuj się z nami
Endo-Mate TC2 - bezprzewodowy silnik do endodoncji i profilaktyki
 
Oparty na technologii Micro Chip, bezprzewodowy silnik firmy NSK, z możliwością kontroli momentu obrotowego w skali pięciostopniowej. Zasilana własnym akumulatorem, lekka, prosta w obsłudze i ergonomiczna kątnica ENDO-MATE TC jest nowoczesnym, funkcjonalnym i bardzo przydatnym w pracy uzupełnieniem wyposażenia współczesnego gabinetu stomatologicznego. Funkcjonalna klawiatura w widocznym miejscu łatwo pozwala programować wybrane ustawienia. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz do zastosowania zarówno w przypadku delikatnych procedur endodontycznych, jak i procedur standardowych.
 
Predefiniowany zakres dziewięciu szybkości obrotowych pozwala użytkownikowi na łatwe wybieranie potrzebnego ustawienia w zależności od wykonywanej procedury.
W przypadku użycia końcówki z redukcją 16:1 urządzenie pracuje z szybkością obrotową w zakresie od 125 do 625 obr./min.
 
Dla procedur endodontycznych możliwość systemu kontroli momentu obrotowego oraz funkcji autorewersu, przydanych szczególnie w przypadku zastosowania instrumentów niklowo-tytanowych.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. 
Skontaktuj się z nami X