Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

3M Elipar S10

Diodowa lampa do polimeryzacji Elipar S10
 
Elipar S10 to najnowsza lampa diodowa 3M ESPE o zwiększonej wydajności oraz skuteczności polimeryzacji. Zastosowano w niej nową litowo-jonową baterię, która zapewnia szybsze ładowanie oraz znacznie dłuższy czas pracy. Nowatorska budowa światłowodu lampy powoduje większe skupienie światła, co gwarantuje wysoką intensywność naświetlania nawet w oddaleniu od końcówki światłowodu oraz zwiększenie głębokości naświetlania.
Elipar S10 to jedyna na rynku lampa do polimeryzacji, której obudowa tłoczona jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu zagwarantowano wyższą odporność lampy nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na zanieczyszczenia i działanie materiałów powodujących przebarwienia i plamy.
 
Długość fal emitowanego światła : 430 – 480 nm
Natężenie światła : 1200 mW/cm2  (+/- 10% (w zależności od stanu naładowania baterii)
Źródło energii : Bateria litowo-jonowa 60 minut czasu naświetlania w nowej całkowicie naładowanej baterii (około 360 naświetleń po 10 sek.). Całkowite ładowanie baterii – około 90 minut.
Napięcie robocze : 100 - 127 V 50/60 Hz   230 V 50/60 Hz (tabliczka znamionowa podaje ustawioną fabrycznie wartość napięcia)
Pobór mocy : 15 W

 
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.