Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

3M Elipar

Diodowa lampa do polimeryzacji Elipar
 
Elipar to najnowsza lampa diodowa 3M ESPE o zwiększonej wydajności oraz skuteczności polimeryzacji. Zastosowano w niej nową litowo-jonową baterię, która zapewnia szybsze ładowanie oraz znacznie dłuższy czas pracy. Nowatorska budowa światłowodu lampy powoduje większe skupienie światła, co gwarantuje wysoką intensywność naświetlania nawet w oddaleniu od końcówki światłowodu oraz zwiększenie głębokości naświetlania.
 
Długość fal emitowanego światła : 430 – 480 nm
Natężenie światła : 1200 mW/cm2  (+/- 10% (w zależności od stanu naładowania baterii)
Źródło energii : Bateria litowo-jonowa 60 minut czasu naświetlania w nowej całkowicie naładowanej baterii (około 360 naświetleń po 10 sek.). Całkowite ładowanie baterii – około 90 minut.
Napięcie robocze : 100 - 127 V 50/60 Hz   230 V 50/60 Hz (tabliczka znamionowa podaje ustawioną fabrycznie wartość napięcia)
Pobór mocy : 15 W
 
Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów, które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.